Ncomputing

سری L برای Vspace ( فضای مجازی )

دستیابی به 100 محیط کاری بر روی هر سرور فضای مجازی

سری های L یک وسیله مجازی تغییر- رقابت است ( game-changing ) . با طراحی فریبنده Low-power و مشخص به راحتی بر روی یک مانیتور یا یک میز امن نصب شده است . دستگاه  های سری L بهای کمتری از دیگر گزینه ها از قبیل Thin or z-client دارند و همچنین قیمت آنها یک چهارم کامپیوتر های pc  ( شخصی ) می باشد .         

با قابلیت اتصال تا 100 کاربر تنها در یک سرور فضای مجازی N Computing ، این ترکیب یک راه حل ساده و قدرتمند مجازی سازی را تنها در یک سوم بهای دیگر گزینه ها مهیا می سازد .

مدل L-350 آخرین پیشنهاد از سری L خانواده thin client ها با بالاترین خصوصیات فنی و عملکردی می باشد . این مدل ( L-350 ) تین کلاینت ( thin client ) کیفیت تصویر دیجیتال (DVI-D) و نمایشگر با شفافیت تصویر 1200x  1920  پیکسل را پشتیبانی می کند ، کیفیت صدای پیشرفته برای هردو هدست های دیجیتال و آنالوگ و همین طور چهار پورت USB 2.0 نیز مهیا شده است .

مزایای کلیدی :

* اجرا  در محیط شما : اینکه شما در حال اجرای DVD تصویری با کیفیت و فول اسکرین باشید و یا به یک ابزار از طریق پورت USB 2.0 متصل باشید ، سری  L این قدرت و انعطاف پذیری را برای کار در محیط های مختلف و راههای گوناگونی که به آن نیازمندید را دارا می باشد.

* همخوانی با بودجه شما امروز و فردا : سری های L عملکرد و ارزش ابزار تین کلاینت ها و زیرو کلاینت ها  ( thin client and zero client ) را دوباره تعریف می کند . یک راه حل کامل که می تواند با نیمی از بهای یک pc  و همین طور ذخیره مداوم 75 درصدی مدیریت و بعلاوه ذخیره انرژی تا 90 درصد گسترش یابد .

* گسترش راحت : اینکه شما نیاز به چهار محیط کاری در یک نمایندگی دفتر در جایی دور و یا چهار هزار کاربر برای یک همکاری دانشگاهی داشته باشید ، سری های L به راحتی گسترش یافته و با سرعت از ابزارهای مدیریت فضای مجازی استفاده می کند .      

 

* مدیریت آسان : سری های L یک مشتری مدیریت صفر Zero است . بر روی این ابزار هیچ برنامه ، نرم افزار و یا درایوی برای مدیریت وجود ندارد . سرور فضای مجازی به طور مرکزی تغییرات firmware را بدون نیاز به مداخله کاربر تحت کنترل دارد .