Ncomputing

دو تجارت ، یک هدف مشترک

یادگیری اکتشافی و ان کامپیوتینگ ( Ncomputing ) یک خصیصه مشترک دارند : آوردن آموزش و فن آوری برای آنهایی که بیشترین نیاز را به آنها دارند . آموزش و یادگیری اکتشافی یک تجارت توجه برانگیز است که در سال 2001 بنا نهاده شد ،شرکت ان کامپیوتینگ Ncomputing آموزش ریاضیات و زبان انگلیسی را برای 33000 دانش آموز در سنین 14-5 سال را در سراسر بریتانیا فراهم کرد. بچه ها ( دانش آموزان ) به طور معمول یکی از اعضا میشوند و در کلاس های دوره ای که در یکی از 120 مرکز دایر می شود دو بار در هفته شرکت می کنند. این دانش آموزان توسط مربیان و کارکنان هدایت شده ، پشت میز خود نشسته و بوسیله منابع آنلاین که مبتنی بر توانایی های برجسته و یا ضعف های آنها می باشد ، آموزش می بینند.

vSpace Server  

100 میز کار ( desktop ) ، یک سیستم عامل ، کمترین قیمت

اقتصاد کامپیوتری خود را عوض کنید

امتیازات و جوایز برنده شده سرورهای فضای مجازی شرکت ان کامپیوتینگ ( vSpace ) اقتصاد میز کارهای مجازی را عوض می کند . سرورهای فضای مجازی ، تا 100 کاربر را در هر لحظه با بالاترین میزان عملکرد موثر بر روی دسک تاپ و ارائه راه حل پشتیبانی و حمایت می کند . نرم افزار سرورفضای مجازی ، منابع کامپیوترها را به فضای کاری مجازی مستقلی قسمت میکند که به هر کاربر احساس تجربه کار بر روی کامپیوتر شخصی غنی و بی نیازی را می دهد .

سرور فضای مجازی ورژن 8.4 آخرین و بهترین ورژن از پرچمدار Ncomputing  می باشد. هدف این سرور فضای مجازی فراهم کردن میز کار محاسباتی بر مبنای ویندوز با ارائه ارزشمندترین عملکرد برای مشتریان می باشد .   

 

 

L-Series  

کار برجسته دپارتمان IT به طور فعال تحقیق و جستجوی راههای ارزانتر خرید ، گسترش و مدیریت میزکار کارمندان است . دسک تاپ مجازی به عنوان داروی همه مشکل ها مورد توجه قرار گرفته است ، اما کاربران هنوز به عنوان ذینفعان در مورد عملکرد مجازی و حمایت چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) مدنظر هستند . Ncomputing این آگاهی را به چند بخش با ارائه مولتی مدیایی قوی و گسترش ساده ولی نیرومند و قوی و مدیریت ابزارها قسمت می کند . Ncomputing به عنوان پرچمدار گسترش میزکار (desktop)  مجازی ، بیش از 5/2 میلیون دستگاه با قیمت کم در کل دنیا ارائه کرده  است . جدیدترین مدل این دستگاه با نام L300 با آپشن هایی همچون فول اسکرین قوی  و کامل ، چندرسانه ای پویا و پورت USB و حمایت پیرامونی یکتا و بی مانند ارائه شده است .

 

سری L با طراحی فریبنده Low-power به راحتی بر روی یک مانیتور یا یک میز امن نصب شده است . این سری قیمت کمتری از دیگر گزینه ها از قبیل thin or Z-client دارند و همین طور قیمت آنها یک چهارم کامپیوترهای شخصی ( pc ) می باشد . با قابلیت اتصال تا 100 کاربر تنها در یک سرور فضای مجازی (vSpace sever ) ، این ترکیب راه حلی ساده و قدرتمند مجازی سازی را فقط با یک سوم بهای دیگر گزینه ها مهیا می سازد .