Quantum Scalar i6000

" گنجینه ای از نوارهای هوشمند برای آرشیوهای فوق العاده و حفظ و نگهداری از اطلاعات برای مدت طولانی و بازیابی اطلاعات . "

محافظت و نگهداری از اطلاعات شما می تواند چالش برانگیز باشد. گام برداشتن سریع ، رشد غیرقابل پیش بینی اطلاعات ، و زمان محدود و کافی فشارهایی است که محدودیت های نیروهای بخش IT را تشکیل می دهند . اطمینان از اینکه اطلاعات از امنیت برخوردار هستند و همچنین این اطلاعات برای مدت طولانی هم در دسترس باشند نیز این چالش ها را افزایش می دهند . دستگاه Scalar i6000 برای حل این مشکلات و همین طور ساده کردن فضا و محیط شما طراحی شده است .     

دستگاه i6000 اطلاعات را 180PT افزایش داده و از فضاهای ذخیره سازی فوق العاده بزرگ پشتیبانی می نماید . این دستگاه خصوصیت هایی نظیر ظرفیتهای درخواستی بالا ، سرعت ، انعطاف و رشدی بدون در هم گسیختگی ، راحتی مدیریت ، و پویایی نیازهای ذخیره سازی را ارائه می کند . مشتریان کوانتوم تجربه ای عالی در مدیریت زمان رامبتنی بر هوشمندی و خصوصیات پویشگرایانه در مدیریت نرم افزار iLayer خواهند داشت و پس اندازی تا 75 درصد نسبت به آرشیوهای دیگر را تجربه خواهند کرد . خصوصیات دسترسی بالا نظیر روبات دوگانه

( Dual Robot ) و Path Failover این اجازه را می دهند که حتی در صورت وجود خطا در قسمتی از آرشیو و حتی در بین SAN به عملکرد خود به خوبی ادامه دهد .

خصوصیت مدیریت طولانی کردن عمر اطلاعات ( EDLM ) این اطمینان را برای آرشیو شما بوجود می آورد که اطلاعات شما از هرگونه مشکلی عاری است و هرزمانی که به این اطلاعات نیاز دارید آنها در دسترس شما هستند . خصوصیت امنیتی FIPS محافظت کلیدی کدگزاری را برای حفاطت از اطلاعات شما چه در هنگام استفاده به عنوان آرشیو و یا حتی در هنگام ارسال اطلاعات انجام می دهد .

گنجینه ای( کتابخانه ) بزرگ و خارق العاده برای نیازهای بازار به نام Scalar i6000

تمامی خصوصیات از قبیل گسترش درایو و تراکم ذخیره سازی ، سیستم های در دسترس بودن اطلاعات ، صحت ( بی عیبی ) اطلاعات ، ساده نمودن گنجینه ( کتابخانه ) و مدیریت رسانه ، از ابتدای تولید اضافه شده اند . این دستگاه جامع ترین خصوصیات را برای بهینه سازی در محیط های مختلف کاری دارا می باشد . 

گنجینه ( کتابخانه ) نوار  Scalar i6000 درحال حاضر برای آرشیوهای ذخیره سازی که در آنها نوار نقش حیاتی دارد کاملا بهینه سازی شده است . با قابلیتهایی نظیر ، درایوی با ظرفیت دوبل ، انتقال ساده توسط کاربر ، پشتیبانی از خدمات RESTfull شبکه ، مدیریت آسانتر و تنها نواری که توسط 80Plus تایید شده است .

 

مدیریت آسانتر دستگاه دستگاه Scalar i6000 با جای پایی کوچکتر از مرکز دیتا و با کمترین مصرف انرژی نیاز به سیستم های خنک کننده و انرژی را کاهش می دهند .